CONNECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


svaka bi ekipa da bude kao mi
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 kako da counter stricke radi brzxe!!

Ići dole 
AutorPoruka
joks




Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.12.2009

kako da counter stricke radi brzxe!! Empty
PočaljiNaslov: kako da counter stricke radi brzxe!!   kako da counter stricke radi brzxe!! Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 12:45 pm

1 ) Prvo i osnovno sto treba da uradite da otklonite sve nepotrebne ne zeljenje Viruse, Malware i ostale gluposti koje usporavaju vas racunar.

Kako to da otklonim?

Prosto je nemoguce otkloniti u potpunosti sve te gluposti vec iznova odraditi system i paziti sta ubacujete i downloadujete sa neta i postaviti odgovarajucu zastitu.

Kako da odradim Reinstalaciju mog kompa? ( Za one koje neznaju)

Full Upustvo http://rapidbelgrade.com/index.php?topic=4767.0

Napomena 1 : Pazljivo odaberite koji cete operativni system koristiti. Najpoznatiji operativni systemi Windows XP, Vista, Windows Seven, tu imate razlicite verzije tipa Windows XP Service Pack 2, Windows XP Service Pack 3, Vista 32, Vista 64 bit, Windows Seven Home Edition, Profesional...U skladu sa vasom konfiguracijom odaberite skladan Operativni System.

2 ) Kada ste odradili vas Win ( Instalirali Drajvere i potrebne programe, sledi jos malo preciscavanje vaseg kompa od nezeljenih problema.

Kako to da uradim?

Skinite program http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe

1- Download ComboFix
2- Disable anti virus
3- Run ComboFix
4- Posle zavresenog scan obavezno Start > Run > combofix /u

3 ) Kada ste odradili manji scan i sve sredili vreme je da predjemo na Softwerski deo vaseg racunara.

4 ) Napraviti novi text document fajl na vasem desktopu. U text fajlu upisati "del C:\Windows\Prefetch*.* /Q", bez navodnika. Zatim, File > Save As i kao ime fajla upisati deleteprefetch.bat. Na ovaj nacin se kreirao .bat fajl koji brise prefetch (nesto kao temp fajlovi) fajlove. Ovo vise sluzi za dobijanje performansi u windowsu, ali pomaze i u CS. To bi trebalo da izgleda ovako

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]


5 ) Start > My Computer > Propertis > Advanced > Performance > Settings > Visual Effects > Adjust for best perfomance i stiklirati zadnja dva . To bi trebalo da izgleda ovako

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]


6 ) Start > Run > services.msc Pogasiti sve nepotrebne procese, procesi sa kompa na komp se razlikuju ali ovi su standarni sem ovih procesa ostali svi disabled. To bi trebalo da izgleda ovako

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]


Napomena 1 : Ako imate stampac i koristitega ukljucite proces Print Spooler !!!

7 ) Start > Run > msconfig > Startup Pogasite programe koje ne zelite da kad vam se pali racunar pojave u start menu to otezava brzinu dizanja vaseg racunara. To bi trebalo da izgleda ovako

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]


Napomena 1 : Kod mene izgleda ovako naravno kod vas napravite po vasoj zelji sto manje programa to bolje !!!

8 ) Ctrl > Alt > Delete Upalice vam se task manager ugasiti sve nepotrebne procese ako ste uradili kao ja 3 i 4 korak ovako bi trebalo da vam izgleda Task Manager u zavisnosti koji anti virus koristite to ce biti vise procesa ili manje u ovom slucaju ja koristim Aviru i ona zauzima jedan proces dok avast 4. To bi trebalo da izgleda ovako

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]


9 ) Start > Run C:\windows\system.ini Dodaj ConservativeSwapFileUsage=1 . To bi trebalo da izgleda ovako

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]


10 ) Kada ste sve ovo odradili prelazimo na Counter Strike. Pre svega instalirajte defoult Counter Strike ( Bez glupih skinova ). Testirani i preporucljivi patchevi za vas Counter Strike v7, Counter Strike v21, Counter Strike v42. Instalirajte sva ova 3 Patcha i nece biti problema.

Gde da skinem ovu Instalaciju?

Counter Strike Patch v7 http://www.megaupload.com/?d=VC766BJC

Counter Strike Patch v21 http://www.megaupload.com/?d=NQWLP9WG

Counter Strike Patch v42 http://www.cs-skini.me/v42/

Napomena 1 : Instalirajte po redosledu v7, v21, v42.

11 ) Shourt Counter-Strike > Desni Click > Propertis > Target umesto "nonmaster" upisite "console". To bi trebalo da izgleda ovako

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x413]

"C:\Program Files\Valve\hl.exe" -console -game cstrike -noforcemparms -noforcemaccel

Napomena 1 : Kod mene izgleda ovako kod vas u zavisnosti dali koristite parametre ili ne !!!

12 ) Shourt Counter-Strike > Desni Click > Propertis > Target dodati -nojoy, -noipx, -heapsize 450000. Sto bi trebalo da izgleda ovako

"C:\Program Files\Valve\hl.exe" -console -game cstrike -noforcemparms -noforcemaccel -nojoy -noipx -heapsize 450000

1- nojoy - disebluje joystick support > više RAM memorije
2- noipx - disebluje lan opcije > više RAM-a
3- heapsize - najprostije rečeneno ova komanda "govori cs-u" koliko RAM memorije izraženu u kbytes da koristi za CASH. Vrednost ove komande bi trebalo da bude 60-80% RAM memorije koju imate. Ja imam 512 RAM-a tako da sam stavio: -heapsize 450000.

13 ) Sta treba da uradite jeste da podesite hercazu Vašeg monitora (CRT), odnosno grafičke.

Klikni ovde ako zelis videti sliku u punoj velicini. [550x310]


Kada podesite ovo, skinućete ovaj program sa ovog Linka http://freenzy.info/cstrike/stuff/Refresh%20Look.rar

Image

Napomena 1 : Podesićete 120 Hz na onu rezoluciju koju koristite dok igrate cs. U ovom slučaju ja sam podesio na 640x480, bitno je da na sve tri podesite 120 Hz. Kada to uradite, u gornjem padajućem meniju idete na "File" pa na "Save us" i program ce biti minimiziran kod taskbar-a. Ovaj program palite samo kada igrate cs.

14 ) Za one koji nisu pokušali da povećaju fps preko grafičkog cpanela :

1- Antialiasing: Off
2- Anisotropic Filtering: Off
3- Texture Sharpening: Off
4- Vsync: Off[u][u][u]
[/u][/u][/u]
15 ) Play Counter Strike

U CS konzoli ukucati sledeće :

1- cl_minmodels 0
2- max_smokepuffs 0
3- fps_max 101
4- gl_max_size 256
5- gl_ztrick 1
6- fastsprites 0
7- r_mmx 1

To bi bilo to !!! Sve je ovo testirano i radi. Sva pitanja mozete postaviti ovde i ja cu blagovremeno odgovorite takodje i pohvale i primedbe.
Nazad na vrh Ići dole
 
kako da counter stricke radi brzxe!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
CONNECT :: Helpdesk :: Software :: Pomoc :: Uputstva-
Skoči na: